Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

dzialanieniewygasa

Program Działaj Lokalnie, dzięki któremu co roku realizowane jest kilkanaście lokalnych projektów z obszaru 16 gmin, po raz pierwszy może się nie odbyć. Stowarzyszenie Kaczawskie, odpowiedzialne za jego przebieg, uruchomiło zbiórkę na wspieram.to. Jej cel to 20 000 zł. Tylko razem możemy zapewnić wsparcie dla inicjatyw w regionie. 

Dotychczas wkład własny wymagany przez Program „Działaj Lokalnie” –  ok. 28 000 zł rocznie – pochodził z odpłatnej statutowej działalności edukacyjnej Stowarzyszenia Kaczawskiego. Niestety pandemia i związane z nią obostrzenia wstrzymały działania Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej. Tym samym całkowicie utraciliśmy źródło przychodów. 

Stowarzyszenie nie utraciło jednak zapału do działania. Wierzymy, że Program „Działaj Lokalnie” nie będzie musiał zmienić swojego kształtu. Jedynym rozwiązaniem jest połączenie sił i wspólne uzbieranie brakującej kwoty wkładu własnego – 20 000 zł. Sposobem na to jest internetowa zbiórka, która rusza 10 grudnia 2020 i zakończy się 10 stycznia 2021.

LOSY PROGRAMU „DZIAŁAJ LOKALNIE” SĄ W NASZYCH RĘKACH. POKAŻMY, ŻE W KRAINIE WYGASŁYCH WULKANÓW DZIAŁANIE NIE WYGASA! 

Osoba do kontaktu: Julia Jankowska, Stowarzyszenie Kaczawskie, 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.+48 730 663 611

 

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.