Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyraziła zgodę na nadanie nazwy własnej dla ronda na dk 5 w Wierzchosławicach. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przesyłanie swoich propozycji na nazwę na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 października 2020 r. Z nadesłanych propozycji pracownicy Urzędu Miejskiego w Bolkowie wybiorą trzy najciekawsze, które w drodze ankiety zostaną poddane pod głosowanie.

Dla osoby, która nadeśle zwycięską propozycję przewidujemy upominek.

Proszę pamiętać o tym, że nazwa:

  • nie powinna być za długa,
  • powinna być oryginalna,
  • może nawiązywać do miejsca, lokalnej tradycji, kultury,
  • nie powinna powielać nazw istniejących ulic w Bolkowie,
  • nie może zawierać obraźliwych i wulgarnych słów,
  • nie może dotyczyć osób żyjących.

Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Formularz znajdą Państwo w załączniku.

1

 

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.