Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolkowie został wyposażony w nowy nabytek – samochód, marki Volkswagen Transporter. Ma on zastąpić wysłużonego Forda Transita, który w niedalekiej przyszłości zostanie sprzedany. Samochód będzie wykorzystywany do realizacji działalności statutowej jednostki.

Zapewnienie sprawnej komunikacji jest ważnym elementem koordynowania prac Zakładu. Nowoczesny sprzęt i pojazdy pomagają sprostać rosnącym oczekiwaniom mieszkańców i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zakup nowego samochodu finansowany jest z budżetu gminy i był możliwy dzięki decyzji Radnych Rady Miejskiej, którzy poparli wniosek na zabezpieczenie środków na ten cel. Należy podkreślić, że jest to już drugi samochód, zakupiony do ZGK od roku 2019.

 

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.