Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

W ostatnim czasie w związku z pandemią koronawirusa, szczególne miejsce w naszych sercach zajmują pracownicy służby zdrowia. Dziś, w dniu, kiedy obchodzą swoje święto, wyjątkowym szacunkiem i uznaniem otaczamy wszystkie Pielęgniarki i Położne. Dziękujemy za troskę, współczucie i wsparcie, jakimi otaczacie drugiego człowieka.

W imieniu wszystkich mieszkańców naszej Małej Ojczyzny życzymy zdrowia, nieustającej satysfakcji, wsparcia i dobra płynącego od doceniających Wasz trud i poświęcenie ludzi. Życzymy również odwagi i wytrwałości w tym trudnym czasie, kiedy musicie zmagać się z tak nieobliczalnym przeciwnikiem, jakim jest koronawirus.

 

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.