Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolkowie przeprowadził dezynfekcję przystanków autobusowych na terenie naszej gminy. Odkażone zostały wiaty, ławki, gabloty a także teren wokół przystanków. Analizując na bieżąco sytuację na świecie, komunikaty WHO oraz GIS, dostosowuję i podejmuję wszelkie możliwe działania, pozostając w głębokim przekonaniu, że chociaż w najmniejszym stopniu przyczynimy się do opanowania tej niespotykanej dotąd sytuacji jaką jest stan epidemii.

Przystanki w Gminie Bolków to miejsca gdzie mieszkańcy mogą się gromadzić czekając na transport do domu, pracy czy po to aby uzupełnić swoje zapasy. Pamiętajmy, że niejednokrotnie są to również miejsca spotkań okolicznej młodzieży.

 

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.