obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Wydarzenia

Piknik NGO

Piknik NGO

 

W imieniu Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego informujemy, że termin planowanego na 17 czerwca 2018 r. Pikniku Organizacji Pozarządowych w Muchowie zostaje przesunięty na 30 września 2018 r. (niedziela), początek godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy do prezentacji swoich organizacji podczas wydarzenia, jak również zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego transportu z Jawora do Muchowa.

Termin nadsyłania zgłoszeń NGO: do 6 lipca 2018 r. do godz. 15.00 (formularza w załączeniu)

Mieszkańców powiatu jaworskiego równie serdecznie zapraszamy do udziału i zabawy na Pikniku!

Dni Bolkowa 2018

dniDni Bolkowa już za nami. Dwudniowy maraton atrakcji przygotowany przez Gminno- Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji sprawił, że niezliczona ilość mieszkańców i przyjezdnych odwiedziła Bolków i OWŚ, gdzie odbywała się impreza. Sobotnie koncerty rozpoczęły obchody Dni Miasta. W pierwszej kolejności na scenie zadebiutował „Młody Pe” mieszkaniec Sadów Dolnych. Następnie wystąpiła grupa „Plac Zabaw”. Kolejni wykonawcy, którzy zaprezentowali się na bolkowskiej scenie to „Harlem”. Gwiazdą wieczoru była grupa „After Party”. DJ KRISS & DJ MAZI zachęcali publiczność do wspólnej zabawy podczas dyskoteki. Niedziela to „Święto miodu i produktu regionalnego”. Rozpoczęto je kiermaszem produktów pszczelich połączonych z wystawą sprzętu pszczelarskiego. Część artystyczna wystartowała o godz. 15.00 występem dzieci z Przedszkola Samorządowego w inscenizacji pt. „Rok Niepodległej”. Następnie publiczność podziwiała występ zespołu tanecznego „Gwiazdeczki” . Trzecioklasiści ze szkoły podstawowej w Bolkowie zaprezentowali piosenkę „Wakacje”, a grupa „Happy one” taniec. Kolejnym punktem programu był pokaz tańca w wykonaniu grup z K Dance Studio. Na scenie tego dnia zaprezentowały się lokalne zespoły ludowe: „Echo”, „Iskierka”, „Bolkowianie” oraz „Lipowianie”. Wieczorem wystąpił zespół „Radykalna wieś”, a gwiazdą na niedzielę była grupa „MEJK”. Zabawę taneczną poprowadził DJ DAREK.

Czytaj więcej...

70-lecie klubu Sportowego Piast Bolków

piast 09

Najpierw wygrany mecz i awans drużyny MGLKS PIAST Bolków do klasy okręgowej, rozpoczęły jubileusz 70- lecia powstania klubu. Do klasy okręgowej drużyna wraca po 10 latach to jeszcze jeden powód do hucznego świętowania. Po zwycięstwie na płycie boiska zostały wręczona pamiątkowe dyplomy i koszulki dla zasłużonych działaczy i przyjaciół PIASTA. Podczas uroczystego wręczania wyróżnień prezes klubu Jerzy Krzewiniak zwracał szczególną uwagę na ludzi, którzy wpisali się w historię MG LKS PIAST Bolków, dawnych Zjednoczonych. Podziękowania skierowane zostały również do kibiców , którzy zawsze wiernie towarzyszą i wspierają swoją drużynę.

Czytaj więcej...

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO