obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wydarzenia

Kolorowy "Dzień Dziecka" w Gminie Bolków

dzdzieckaTegoroczne obchody święta wszystkich dzieci w gminie Bolków rozłożono na dwa dni pełne atrakcji oraz dobrej zabawy. Pogoda dopisała, a dzieci nie zawiodły i licznie przybyły na swoje święto.

1 czerwca imprezy miały miejsce w Lipie, Wierzchosławicach, Półwsiach i Bolkowie.

W Lipie „Dzień Dziecka” zamienił się w rodzinne świętowanie. Zorganizowano rodzinne biegi z przeszkodami, kącik zabaw dla najmłodszych, konkurencje sprawnościowe, budowanie wieży ze skrzynek, gry i zabawy z nagrodami, rodzinny bieg patrolowy, zajęcia z zumby, malowanie twarzy. Ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się dmuchańce, które były oblegane do końca imprezy. Nie zabrakło również pokazów strażackich i atrakcji przygotowanych przez OSP Lipa.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kina 9D

W dniach 5-6 czerwca do Bolkowa na plac obok Domu Kultury zawita Kino Mobilne 9D. Zawsze otwarte od 12:00 do 20:00. Kino jest niesamowitą zabawą dla każdego, pełną specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio. Do kina mogą przychodzić dzieci jak i dorośli. Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Największy mobilny ekran w europie zapewnia nieziemskie odczucia.

kino9D

Dzień dziecka w Gminie Bolków

Rozkład imprez z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca (sobota)
BOLKÓW- Bajkowy maraton filmowy –Kino za Rogiem
godz. 12.00 „Jak zostać kotem”; godz. 14.00 „Gnomy rozrabiają”; godz. 16.00 „Robinson Cruzoe”

PÓŁWSIE -godz. 14.00- stanica myśliwska
Pokazy strażackie, kiełbaski, dzik, paczki dla dzieci.

LIPA -godz. 14.00- plac przy szkole podstawowej
Rodzinne biegi z przeszkodami, kącik zabaw dla najmłodszych, gry i zabawy z nagrodami, konkurencje sprawnościowe, piłka nożna na wesoło, turniej szachowy, rodzinny bieg patrolowy, zumba, dmuchany plac zabaw, pokazy tańca, malowanie twarzy, pokazy strażackie, coś na ząb, słodkości dla dzieci.

WIERZCHOSŁAWICE - godz.15.00- boisko
Animatorki z Kamayu Art, malowanie twarzy, pokazy strażackie OSP Wierzchosławice, dmuchańce, pokazy udzielania pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami, układy taneczne grupy „Mirabelki”, kiełbaski, słodycze, napoje.

2 czerwca (niedziela)
MYSŁÓW- godz. 13.00- boisko
Gry, zabawy, animacje, dmuchany zamek, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, pokaz sprzętu strażackiego, poczęstunek.

SADY DOLNE I SADY GÓRNE - godz. 14.00- boisko przy szkole podstawowej
występy uczniów, dmuchańce, bajeczna wioska zabaw z Karolandią, ognisko z kiełbaskami, pokazy strażackie, zumba, malowanie twarzy.

WOLBROMEK - godz. 15.00- plac przy świetlicy wiejskiej
Kiełbaski z grilla, pokaz drona, tenis stołowy, dobra muzyka, zabawy, konkursy.

STARE ROCHOWICE- godz. 15.00, boisko- ognisko.

dzien dziecka

Turniej tenisa stołowego

ttsW niedzielę 19 maja w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Bolkowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego „II Memoriał Pawła Korusa”, którego organizatorem był Klub Tenisa Stołowego Wolbromek. Przy pingpongowych stołach zagrali zawodnicy w różnym wielu. Do turnieju zgłosiło się 40 uczestników, został rozegrany w trzech kategoriach: Junior, Open oraz VIP. W sportowych zmaganiach wziął udział również Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, który zmierzył się z Wójtem Gminy Dobromierz Jerzym Ulbinem. Zawodnicy zacięcie rywalizowali o tytuł najlepszych i pierwsze miejsca. Zdobywcy najwyższych miejsc otrzymali Puchary, nagrody i dyplomy.

Czytaj więcej...

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO