obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Drogi właścicielu sprzątaj po swoim przyjacielu

KonkursJuż po raz czwarty odbył się Gminny Konkurs Plastyczny „Posprzątaj po swoim pupilu". Konkurs miał charakter edukacyjno-informacyjny i był adresowany do dzieci z przedszkoli i uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum z Gminy Bolków. Jego celem było promowanie i rozpowszechnienie wśród dzieci i młodzieży zasad czystości na trawnikach miejskich, w miejscach publicznych poprzez sprzątanie przez właścicieli pupili nieczystości pozostawianych podczas wspólnego spaceru przez psy, koty którymi się opiekują.


Na konkurs wpłynęło 81 prac. Komisja w składzie: Bogusława Kałużna, Wioleta Drewniak, Krystyna Mażol i Marek Janas oceniła prace w trzech kategoriach wiekowych. W pierwszej kategorii (wiek 5, 6 lat) I miejsce zdobyła Martyna Drabińska, II miejsce Kinga Czerwińska (opiekun p. Iwona Małek) z Przedszkola Samorządowego w Bolkowie, wyróżnienie otrzymała Agata Krawczyk z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Bolkowie. W drugiej kategorii (klasy I – III) I miejsce zajęła Weronika Kwestarz, II miejsce zdobył Kacper Łukaszewski, a III miejsce Patryk Otocki –uczniowie klasy trzeciej ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie (opiekun: p. Anetta Żołyńska. Ponadto komisja przyznała wyróżnienia dla Wojciech Krosnowskiego z klasy trzeciej (opiekun: p. Anetta Żołyńska), Izabela Stefan (opiekun: p. Dorota Janowicz ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie oraz Aleksandra Morman ze Szkoły Podstawowej w Sadach Górnych (opiekun: Aleksandra Muszalska. W trzeciej kategorii wiekowej (klasy IV – VI) I miejsce zajęła Klaudia Hawryliszyn ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie (opiekunowie: Natalia Palczak, Marta Jabłońska, Diana Maziarz), Drugie miejsce otrzymała Natalia Szaszarowska uczennica ze Szkoły Podstawowej w Kaczorowie (opiekun: p Beata Olszowa). Trzecie miejsce w tej kategorii wiekowej przypadło Patrykowi Andrzejewskiemu ze Świetlicy w Mysłowie (opiekun: p. Anna Andrzejewska - Bonna). Wyróżnienie w kategorii czwartej otrzymała Alicja Grzelec z Gimnazjum w Bolkowie (opiekun: p. Dorota Wolska). Nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Bolkowie zostały wręczone 30 kwietnia podczas VI Sesji Rady Miejskiej w Gminno -Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie.
Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Współpracy z Gminami Zagranicznymi Bogusława Kałużna, która po raz czwarty czuwała nad przebiegiem konkursu plastycznego dziękuje wszystkim uczestnikom za udział, a władzom lokalnym za wsparcie inicjatywy promującej „Czyste miasto". Wszystkie prace można obejrzeć na stronie Internetowej Gminy oraz w Domu Kultury.

Przewodnicząca komisji
Bogusława Kałużna

Zjęcia zamieszczone są na stronie GMOKSiR w w Bolkowie

 

Załączniki:
Pobierz plik (wyniki_konkursu_psia_kupa.pdf)Wyniki konkursu[ ]91 kB
Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO