obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktualności

Kolorowy "Dzień Dziecka" w Gminie Bolków

dzdzieckaTegoroczne obchody święta wszystkich dzieci w gminie Bolków rozłożono na dwa dni pełne atrakcji oraz dobrej zabawy. Pogoda dopisała, a dzieci nie zawiodły i licznie przybyły na swoje święto.

1 czerwca imprezy miały miejsce w Lipie, Wierzchosławicach, Półwsiach i Bolkowie.

W Lipie „Dzień Dziecka” zamienił się w rodzinne świętowanie. Zorganizowano rodzinne biegi z przeszkodami, kącik zabaw dla najmłodszych, konkurencje sprawnościowe, budowanie wieży ze skrzynek, gry i zabawy z nagrodami, rodzinny bieg patrolowy, zajęcia z zumby, malowanie twarzy. Ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się dmuchańce, które były oblegane do końca imprezy. Nie zabrakło również pokazów strażackich i atrakcji przygotowanych przez OSP Lipa.

Wiele atrakcji czekało na dzieci, które świętowały w Wierzchosławicach. Dmuchańce, malowanie twarzy, liczne konkursy z nagrodami, animacje dla najmłodszych w wykonaniu Kamayu Art, pokazy taneczne grupy „Mirabelki”. Nie lada atrakcją był pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu OSP Kaczorów przy współpracy z OSP Wierzchosławice.

W Półwsiach jak co roku Dzień Dziecka odbył się na stanicy myśliwskiej. Sołectwo wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Niezapominajka” przygotowało wiele niespodzianek. Było koło fortuny z nagrodami, konkursy, gry i zabawy oraz pokazy strażackie. Największą atrakcją było pojawienie się Komisarza Lwa, który towarzyszył dzieciakom podczas imprezy.

W Bolkowie dla najmłodszych mieszkańców przygotowano bajkowy maraton filmowy w „Kinie za rogiem”.

2 czerwca to kolejny cykl imprez przygotowanych z myślą o najmłodszych.

W Mysłowie miały miejsce gry i zabawy połączone z animacjami. Każdy mógł zmierzyć się ze ścianką wspinaczkową, skorzystać ze zjeżdżalni lub poskakać na dmuchanym zamku. Nie lada atrakcją były przejażdżki motorami. Podczas imprezy miejscowa OSP zaprezentowała swój sprzęt.

Sady Dolne wspólnie z Sadami Górnymi i szkołą podstawową przygotowały występy uczniów, bajkową wioskę zabaw z Karolandią, dmuchańce, malowanie twarzy, wspólne tańczenie zumby oraz pokazy strażackie.

W Starych Rochowicach odbyło się ognicko.

Na Wolbromku dla najmłodszych przygotowano zabawy, konkursy, zawody w tenisa stołowego oraz pokazy drona.

Dzień Dziecka w gminie Bolków trwał dwa dni. Były to dni pełne niespodzianek i atrakcji. Dobry humor dopisywał każdemu.

Organizatorom oraz sponsorom należą się wielkie podziękowania. Wszyscy jesteście wzorem godnym naśladowania.

dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka dzdziecka

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO