obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktualności

Posprzątajmy naszą Gminę

sprzatanieW ubiegłą sobotę z inicjatywy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bolkowie Jacka Płaszewskiego oraz Radnych, miała miejsce akcja społeczna „Posprzątajmy Naszą Gminę”. Chętne osoby zajęły się porządkowaniem terenu przy boisku na Wzgórzu Ryszarda. Wykonane prace polegały na wycince dziko rosnących krzewów oraz niewielkich drzew. Także oczyszczano ze śmieci teren całego Wzgórza. Zebrano i uporządkowano całą przyczepkę śmieci. W pracach porządkowych, które trwały kilka godzin wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Wszystkim uczestnikom akcji dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Kolejna taka akcja odbędzie się już 27 kwietnia br. Już dziś serdecznie zapraszamy.

  sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie sprzatanie

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO