obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktualności

WOŚP 2019

wospTradycyjnie w drugą niedzielę stycznia zagrał już 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku akcja zorganizowana została pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha”, a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu specjalistycznego do szpitali dziecięcych. Jak co roku do akcji przyłączył się również Bolków. W niedzielne popołudnie na wspólne kwestowanie do Gminno- Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie licznie przybyli mieszkańcy z całej gminy. W rolę prowadzących imprezę wcielili się Dj Kriss oraz Dyrektor Domu Kultury. Oprawę muzyczną powierzono Dj Mazzy. Jak zawsze przygotowano szeroki wachlarz atrakcji oraz wiele licytacji. Wystąpił Klub Twórców Poezji „Iskierka”, grupa „Gwiazdeczki” z Przedszkola Samorządowego, „Wesoluchy” ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie, „Mirabelki” z Wierzchosławic, zespół „Metamorfoza”, grupa KDance Studio. Odbył się pokaz tańców dawnych w wykonaniu grupy „Simple”.

Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczno- wokalne: Edyta & Darek, „Fany X”, „Castle Dreams”. Część publiczności porwał do tańca Konrad prezentujący zumbę. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz tańca współczesnego w wykonaniu Oli i Karoliny. Podczas imprezy nie mogło zabraknąć tradycyjnej zupy, tzw. „orkiestrówki”, którą od wielu lat specjalnie na WOSP przygotowuje Karczma Podgórzanka z Kaczorowa. Dodatkowym ważnym przedsięwzięciem, które zorganizował Pan Krystian Rawski była zbiórka deklaracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Do wolontariuszy DKMS zgłosiło się 16 osób, które wyraziły chęć pomocy w walce z nowotworami krwi i złożyły deklaracje. Nieocenionym wsparciem dla prowadzących imprezę są wolontariusze, których zadaniem jest zbieranie pieniędzy do puszek, rozdawanie orkiestrowych serduszek oraz udział w licytacjach. W tym roku zgłosiło się sześciu uczniów Zespołu Szkół i Placówek z Bolkowa za co serdecznie dziękujemy.

Bolków zasilił konto WOSP kwotą 8951,41 zł

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, których wkład i zaangażowanie przyczyniły się do organizacji 27 Finału WOŚP w Bolkowie.

   wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp wosp

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO