obrazek Opuść wersję dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

gawron katarzyna mW miniony piątek miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna w obiektywie”, którego organizatorem jest Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab. Pięcioosobowa komisja konkursowa po długich naradach wyłoniła zwycięzców. Spośród 19 zgłoszonych fotografii wybrano trzy miejsca oraz cztery wyróżnienia.

Czytaj więcej...

One billion rising

obr14 lutego, o godz. 16.00 na placu targowym w Bolkowie miała miejsce międzynarodowa akcja ”One Billion RISING- Nazywam się Miliard”. Jest to ogólnoświatowa kampania społeczna przeciw przemocy wobec kobiet, zapoczątkowana została w 2011 r. W ramach akcji uczestnicy wydarzenia zatańczyli wspólny taniec do piosenki „Break the Chain”. Następnie dla wszystkich zgromadzonych wystąpił Dariusz Chajutin.

Czytaj więcej...

Sesja IV-2019

ZAWIADOMIENIE

Podaję do publicznej wiadomości, iż w dniu 25 lutego 2019 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 odbędzie się IV Sesja Rady Miejskiej w Gminno-Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie, ul. Szpitalna 16 z następującym porządkiem obrad:

Więcej...

Zebranie w sprawie budowy obwodnicy Bolkowa

Burmistrz Bolkowa zaprasza mieszkańców miejscowości Świny i Wolbromek oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Jaworze oraz firmą Kobylarnia, dot. zmiany organizacji ruchu w związku z budową obwodnicy Bolkowa, które odbędzie się 21.02.2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Wolbromku.

Załączniki:
Pobierz plik (zebranie-wolbromek1.pdf)Zebranie[ ]438 kB

Spotkanie na temat rewitalizacji Rynku

Burmistrz Bolkowa zaprasza wszystkich zainteresowanych (w szczególności z obszaru rewitalizowanego) na spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektu pn. „Przebudowa nawierzchni zabytkowego rynku w Bolkowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, które odbędzie się dnia 20 lutego 2019 r., o godz. 16.00 w Gminno Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie (ul. Szpitalna 16).

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor 800

ONE BILLION

Poszukiwane rodziny zastępcze

piecza zastepczaPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

Szczegóły w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (pcpr-rodzina-zastepcza.pdf)pcpr-rodzina-zastepcza.pdf[ ]461 kB

Spotkanie z kierownikami jednostek

kj28 stycznia Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab spotkał się z kierownikami i dyrektorami jednostek organizacyjnych Gminy Bolków. Wśród uczestników spotkania znaleźli się: Zastępca Burmistrza Krzysztof Andrzejewski, Sekretarz Gminy Katarzyna Szywała, Dyrektor SP ZOZ Anetta Strzelecka, Dyrektor GMOPS Renata Maziarz, Dyrektor GMOKSiR Bogusław Krukowski, Dyrektor SP w Kaczorowie Anna Szymańska, Dyrektor Biblioteki Publicznej Wioletta Drewniak, Dyrektor SP w Lipie Bogusława Radecka- Bych, Dyrektor SP w Bolkowie Sławomir Kałużny, Kierownik GMZOS Joanna Niemiec- Klimek, Dyrektor Przedszkola Samorządowego Mariola Strużyńska, Dyrektor SP w Sadach Górnych Bogumiła Ogrodniczak oraz Kierownik GMZBGKiM Henryk Pawłowicz. Spotkanie było dobrym czasem do rozmowy oraz przekazania bieżących informacji na temat funkcjonowania jednostek.

Czytaj więcej...

Spotkanie uczestników projektu dotyczącego gospodarki niskoemisyjnej.

rpoPo raz kolejny przedstawiciele gmin: Bolków, Paszowice, Mściwojów, Wądroże Wielkie oraz Krotoszyce spotkali się w Urzędzie Miejskim w Bolkowie. Spotkanie miało na celu określenie procedury realizacji projektu grantowego i ustalenie kryteriów wyboru grantobiorców do projektu. Przypominamy, ze Gmina Bolków będzie ubiegała się o środki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, osi priorytetowej 3 Gospodarka niskoemisyjna.

Czytaj więcej...

Spotkanie z przedstawicielami jednostek pomocniczych

soltysiW piątek 25 stycznia br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bolkowie odbyło się spotkanie Burmistrza Bolkowa, Zastępcy oraz Sekretarz z Sołtysami oraz Przwodniczącym Samorządu Mieszkańców. Spotkanie rozpoczął włodarz Bolkowa wręczając wszystkim sołtysom listy gratulacyjne. Burmistrz życzył także życzenia skutecznej i owocnej działalności oraz satysfakcji z wykonywanej pracy na rzecz lokalnej społeczności. W dalszej części zostały zaprezentowane możliwości i fundusze, z których można starać się o pozyskanie środków zewnętrznych na rozwój sołectw. Sołtysi zostali także poinformowani, że od 2020 r. ponownie zostanie uruchomiony Fundusz Sołecki oraz przedstawiono im osobę odpowiedzialną za koordynację tych działań. Spotkanie było także doskonałą okazją do zapoznania się, wspólnej rozmowy o bieżących sprawach i problemach oraz omówienia planów na rok 2019.

Czytaj więcej...

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO