obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Spotkanie z przedstawiecielami Polskich Sieci Elektroenergetycznych

2018 12 07 PSEDnia 7 grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Bolkowie odbyło się spotkanie Burmistrza Grzegorza Kucaba z przedstawicielami Polskich Sieci Elektroenergetycznych w sprawie ustalenia nowego przebiegu linii elektroenergetycznej, która ulegnie znacznej zmianie na terenie Świn i Wolbromka. Inwestycja jest niezbędna dla zapewnienia wystarczających, stabilnych dostaw energii elektrycznej do wszystkich odbiorców na Dolnym Śląsku.

Załączniki:
Pobierz plik (2018_12_07-PSE-trasa.jpg)Trasa sieci[ ]209 kB

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o spotkaniu w Sadach

W związku z zakończeniem inwestycji pn. "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sady Dolne i Sady Górne" Burmistrz Bolkowa zaprasza mieszkańców miejscowości Sady Dolne oraz Sady Górne na spotkania, dotyczące  procedury przyłączenia do wybudowanej  sieci kanalizacji sanitarnej. Spotkania odbędą się w dniu 10.12.2018 r. o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w Sadach Dolnych oraz o godzinie 18:30 w świetlicy wiejskiej w Sadach Górnych.

Burmistrz

Grzegorz Kucab

Kiermasz bożonarodzeniowy 2018

kiermasz bn 2018

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie rewitalizacji Rynku

rynek 01

5 grudnia br. w GMOKS i R w Bolkowie odbyło się otwarte spotkanie informacyjno- promocyjne z mieszkańcami w ramach realizacji przez Gminę Bolków projektu pn. „Przebudowa nawierzchni zabytkowego rynku w Bolkowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Organizatorem spotkania był Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, który w towarzystwie swojego Zastępcy, kierownika budowy oraz kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska starali się przybliżyć przybyłym mieszkańcom oraz zainteresowanym projekt, jego cel, utrudnienia, które się wiążą z jego realizacją oraz proponowane zmiany organizacji ruchu i funkcjonowania rynku na czas remontu. Podsumowano także to co już zostało wykonane.

Czytaj więcej...

Nocna wichura

W związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, które miały miejsce w dniach 29-30 listopada br. na terenie Gminy Bolków doszło do następujących zdarzeń:

Czytaj więcej...

Odbyła się II Sesja Rady Miejskiej

Sesja II 2018 0129 listopada 2018 r., o godz. 13.30 odbyła się II Sesja Rady Miejskiej w Bolkowie z następującym porządkiem obrad:

Czytaj więcej...

3 grudnia wraca autobus na trasę LIPA- JAWOR

auotbus lipa jaworZ inicjatywy Starosty Jaworskiego Anety Kucharzyk odbyło się spotkanie z władzami Bolkowa, Paszowic oraz Powiatu Jaworskiego, którego celem było podpisanie porozumienia wznawiającego połączenie komunikacyjne między Lipą (gmina Bolków), a Jaworem.

Załączniki:
Pobierz plik (Linia regularna Lipa-Jawor.pdf)Linia regularna Lipa-Jawor.pdf[ ]229 kB

Burmistrz i Rada zaprzysiężeni

sesja 1 2018 7119 listopada br. podczas I inauguracyjnej Sesji Rady Miejskiej w Bolkowie miało miejsce uroczyste zaprzysiężenie nowego Burmistrza Bolkowa Grzegorza Kucaba oraz Radnych Rady Miejskiej.

Czytaj więcej...

Dobiegła końca budowa sieci kanalizacyjnej realizowanej w ramach projektu ,,Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sady Dolne i Sady Górne”.

kanaliza 2018 05Gmina Bolków na realizację zadania "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sady Dolne i Sady Górne" otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach w Ramach Działania 4.2 Gospodarka wodno-ściekowa, Priorytetu 4 Środowisko i Zasoby Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Uczczono 100- lecie odzyskania Niepodległości

sn2018 08„11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków- Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata”, czytamy w uchwale Sejmu ustanawiającej 2018 Rokiem Jubileuszu 100- lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. „Odzyskanie niepodległości dokonało się poprzez walkę pełną poświęcenia i bohaterstwa nie tylko na polach bitew, ale i w codziennych zmaganiach o zachowanie duchowej i materialnej substancji narodowej oraz w codziennym trwaniu polskich rodzin” głosi uchwała. W celu uczczenia tej jakże ważnej rocznicy, na terenie gminy Bolków odbyło kilka uroczystośc.

Czytaj więcej...

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO