obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktualności

Komunikat dotyczący pracy ARIM

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie. Zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostkach organizacyjnych ARiMR.

Szxczegóły w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (ARiMR nowy komunikat 19_03_2020.pdf)ARiMR nowy komunikat 19_03_2020.pdf[ ]645 kB

ZAMKNIĘCIE PARKÓW

OGRÓDKI I PARKI

UWAGI DO PRZEBIEGU AUTOSTRADY A4 I DROGI EKSPRESOWEJ S5 (ONLINE)

UWAGI A4 i S5

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu w związku z koniecznością odwołania spotkania informacyjnego ze społeczeństwem dot. Opracowania Studium Korytarzowego wraz z Analizą Techniczno – Ekonomiczno – Logistyczną rozbudowy/budowy autostrady A4 Wrocław – Krzyżowa i Studium Korytarzowego drogi ekspresowej S5 Sobótka – Bolków, które z przyczyn związanych z panującym zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce (koronawirus SARS-CoV-2) nie mogło się odbyć, a jednocześnie mając na uwadze umożliwienie mieszkańcom zapoznania się z planowanymi wariantami przebiegu przedmiotowych dróg poniżej zamieszczam linki do prezentacji i broszury informacyjnej dla powiatu jaworskiego.

 

 

Ponadto ze względu na brak możliwości zorganizowania w najbliższym czasie spotkań ze społeczeństwem informuję o możliwości przesłania ankiety dot. planowanych wariantów przebiegu autostrady A4 Wrocław – Krzyżowa.

 

ANKIETA NA DOLE STRONY: (LINK)

czas trwania ankiety maksymalnie do 7 kwietnia 2020 r.

 

"Wesoła nauka" z TVP2 dla najmłodszych

00.01

 

Kanał TVP2 wspólnie z MEN przygotował ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Już od dziś rusza pasmo „Wesoła Nauka”. Zapraszamy do oglądania od godziny 11:05!

Egzamin próbny: Dzień 1: język polski

PANEL Egzaminy

 

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowały materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty Zachęcamy do spróbowania swoich sił. Dziś 1. dzień – język polski.

Więcej szczegółów pod adresem (CLIK)

Zakupy z dostawą do domu?

a2

Dezynfekcja przystanków autobusowych

a

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolkowie przeprowadził dezynfekcję przystanków autobusowych na terenie naszej gminy. Odkażone zostały wiaty, ławki, gabloty a także teren wokół przystanków. Analizując na bieżąco sytuację na świecie, komunikaty WHO oraz GIS, dostosowuję i podejmuję wszelkie możliwe działania, pozostając w głębokim przekonaniu, że chociaż w najmniejszym stopniu przyczynimy się do opanowania tej niespotykanej dotąd sytuacji jaką jest stan epidemii.

Przystanki w Gminie Bolków to miejsca gdzie mieszkańcy mogą się gromadzić czekając na transport do domu, pracy czy po to aby uzupełnić swoje zapasy. Pamiętajmy, że niejednokrotnie są to również miejsca spotkań okolicznej młodzieży.

PSZOK

26.06 03

 

Drodzy mieszkańcy informujemy, że od dnia

 • 31 MARCA 2020 r.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wierzchosławicach

będzie czynny w następujących godzinach: 

 • wtorek / piątek godz. 10.00-16.00
 • środa / czwartek / sobota - godz. 9.00-15.00

 Za niedogodności przepraszamy.

AKCJA MASECZKA

W trudnym okresie epidemii służby, które niosą pomoc, same jej potrzebują. Uszyj maseczkę dla ratownika, strażaka, żołnierza czy policjanta! To apel do krawców, ale nie tylko. Pomóc może każdy kto potrafi szyć, ponieważ brakuje maseczek ochronnych. Maseczki pozwolą się zabezpieczyć wstępnie podczas działań pomocowych. Na pierwszej linii frontu. Do wstępnego zabezpieczenia się podczas dostarczania np. pożywienia dla osób będących na kwarantannie.

Najlepiej by maseczka była z bawełny. Zwykła maska bawełniana, najlepiej trzywarstwowa - bawełna, fizelina, bawełna.

 

26.06 02

Do 50% stawki czynszu najmu komunalnych lokali

26.06 01

 

Wychodząc naprzeciw niezwykle trudnej sytuacji, w której znaleźliśmy się jako społeczeństwo i w miarę możliwości na jakie może pozwolić budżet Gminy Bolków, zdecydowałem, że obniżę do 50 % stawki czynszu najmu komunalnych lokali użytkowych. Obniżenie stawek nastąpi na wniosek najemcy, który musi być umotywowany trudną sytuacją życiową spowodowaną stanem epidemii.


Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 757413213 wew. 39.
Wnioski proszę składać do 10 dnia każdego miesiąca.

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO