obrazek Opuść wersję dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo
 • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktualności

PRZYPOMINAMY! Termin ogłoszenia naborów przesunięty

Gmina Bolków realizująca projekt pn. „Zwalczanie  emisji kominowej poprzez modernizację systemów grzewczych i odnawialne źródła energii" informuje, że w związku z komunikatami Generalnego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego związanego z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, termin ogłoszenia naboru wniosków o udzielenie grantu oraz spotkania informacyjnego z mieszkańcami Gminy Bolków zostaje przesunięty. Wszelkie bieżące informacje dotyczące naboru, a także nowego terminu, podamy możliwie jak najszybciej na stronie www.bolkow.pl

 

5dd273522f0a2 o full

PRZYPOMINAMY! Unieważnienie wezwań

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej, tracą ważność wezwania wydane na podstawie art. 32 ust. 8 ustawy z dnia 21 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej przez wójtów, burmistrzów (prezydentów miast) osobom do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca do 30 kwietnia 2020 r.

 

WhatsApp Image 2020 03 13 at 15.00.07

UWAGI DO PRZEBIEGU AUTOSTRADY A4 I DROGI EKSPRESOWEJ S5 (ONLINE)

UWAGI A4 i S5

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu w związku z koniecznością odwołania spotkania informacyjnego ze społeczeństwem dot. Opracowania Studium Korytarzowego wraz z Analizą Techniczno – Ekonomiczno – Logistyczną rozbudowy/budowy autostrady A4 Wrocław – Krzyżowa i Studium Korytarzowego drogi ekspresowej S5 Sobótka – Bolków, które z przyczyn związanych z panującym zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce (koronawirus SARS-CoV-2) nie mogło się odbyć, a jednocześnie mając na uwadze umożliwienie mieszkańcom zapoznania się z planowanymi wariantami przebiegu przedmiotowych dróg poniżej zamieszczam linki do prezentacji i broszury informacyjnej dla powiatu jaworskiego.

 

 

Ponadto ze względu na brak możliwości zorganizowania w najbliższym czasie spotkań ze społeczeństwem informuję o możliwości przesłania ankiety dot. planowanych wariantów przebiegu autostrady A4 Wrocław – Krzyżowa.

 

ANKIETA NA DOLE STRONY: (LINK)

czas trwania ankiety maksymalnie do 7 kwietnia 2020 r.

 

"Wesoła nauka" z TVP2 dla najmłodszych

00.01

 

Kanał TVP2 wspólnie z MEN przygotował ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Już od dziś rusza pasmo „Wesoła Nauka”. Zapraszamy do oglądania od godziny 11:05!

Egzamin próbny: Dzień 1: język polski

PANEL Egzaminy

 

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowały materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty Zachęcamy do spróbowania swoich sił. Dziś 1. dzień – język polski.

Więcej szczegółów pod adresem (CLIK)

Dezynfekcja przystanków autobusowych

a

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolkowie przeprowadził dezynfekcję przystanków autobusowych na terenie naszej gminy. Odkażone zostały wiaty, ławki, gabloty a także teren wokół przystanków. Analizując na bieżąco sytuację na świecie, komunikaty WHO oraz GIS, dostosowuję i podejmuję wszelkie możliwe działania, pozostając w głębokim przekonaniu, że chociaż w najmniejszym stopniu przyczynimy się do opanowania tej niespotykanej dotąd sytuacji jaką jest stan epidemii.

Przystanki w Gminie Bolków to miejsca gdzie mieszkańcy mogą się gromadzić czekając na transport do domu, pracy czy po to aby uzupełnić swoje zapasy. Pamiętajmy, że niejednokrotnie są to również miejsca spotkań okolicznej młodzieży.

PSZOK

26.06 03

 

Drodzy mieszkańcy informujemy, że od dnia

 • 31 MARCA 2020 r.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wierzchosławicach

będzie czynny w następujących godzinach: 

 • wtorek / piątek godz. 10.00-16.00
 • środa / czwartek / sobota - godz. 9.00-15.00

 Za niedogodności przepraszamy.

AKCJA MASECZKA

W trudnym okresie epidemii służby, które niosą pomoc, same jej potrzebują. Uszyj maseczkę dla ratownika, strażaka, żołnierza czy policjanta! To apel do krawców, ale nie tylko. Pomóc może każdy kto potrafi szyć, ponieważ brakuje maseczek ochronnych. Maseczki pozwolą się zabezpieczyć wstępnie podczas działań pomocowych. Na pierwszej linii frontu. Do wstępnego zabezpieczenia się podczas dostarczania np. pożywienia dla osób będących na kwarantannie.

Najlepiej by maseczka była z bawełny. Zwykła maska bawełniana, najlepiej trzywarstwowa - bawełna, fizelina, bawełna.

 

26.06 02

Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO