obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Sesja XII/2019

rada miejskaZAWIADOMIENIE

Podaję do publicznej wiadomości, iż w dniu 28 października 2019 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 odbędzie się XII Sesja Rady Miejskiej w Gminno-Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie, ul. Szpitalna 16 z następującym porządkiem obrad:

Więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne

ost met

Ostrzeżenie meteorologiczne I stopnia o silnych mgłach.

Załączniki:
Pobierz plik (DSW_STAN_20191022094343.pdf)ostrzeżenie meteorologiczne[ ]175 kB

Akcja Mural

aktu 005

 

Odkryj w sobie artystę! Przygotuj projekt muralu – najlepszy pomysł ozdobi ścianę w samym centrum Warszawy, Twój zespół pojedzie na zieloną szkołę, a Twojej szkole zafundujemy odmalowanie klas!

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III-VI szkół podstawowych z całej Polski do udziału w konkursie na najlepszą grafikę prezentującą zasady bezpieczeństwa na terenach kolejowych. Spośród wszystkich nadesłanych prac wybierzemy najlepszą – przy współpracy jej autorów i znanych artystów muralowców trafi ona na ścianę budynku przy Placu Zawiszy w centrum Warszawy jako wielkoformatowy mural.

 

www.kolejkoweABC.pl - więcej informacji pod linkiem

Przywrócenie ruchu na DK3 Jeżów-Bolków

Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę zadania informujemy, iż przywrócenie ruchu na drodze krajowej nr 3 na odcinku Jeżów-Bolków nastąpi w miesiącu październiku 2019. Obecnie trwają roboty bitumiczne. Wykonawca musi zakończyć roboty związane z wykonaniem oznakowania poziomego oraz roboty wykończeniowe przed dopuszczeniem odcinka do ruchu. W związku z tym, iż na ten zakres robót znaczący wpływ mają warunki atmosferyczne, nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić dnia przywrócenia ruchu na w/w odcinku. Ruch zostanie przywrócony w miesiącu październiku jeszcze przed Dniem Wszystkich Świętych.

GEOANKIETA

aktu 004

Witamy Państwa na stronie konsultacji społecznych dotyczących opracowywanego przez Urząd Miejski w Bolkowie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Studium, nad którym pracujemy, wyznaczać będzie kierunki zagospodarowania terenu całej gminy w dziedzinach takich jak: środowisko przyrodnicze, komunikacja, czy zabudowa mieszkaniowa.


Wypełniając ankietę, mogą Państwo wypowiedzieć się na temat ważnych kierunków rozwoju Gminy i przedstawić swoje pomysły służące poprawie jakości życia w sąsiedztwie Państwa miejsca zamieszkania. 


Kwestionariusz konsultacyjny zawiera mapę, na której można nanosić informacje dotyczące różnych miejsc na terenie gminy. Takie rozwiązanie pozwoli projektantom Studium na poznanie Państwa preferencji i postrzegania przestrzeni naszej gminy. W geoankiecie zapytamy Państwa o takie kwestie jak: przeznaczenie nowych terenów na cele rekreacyjne, energetyki odnawialnej, czy też o estetykę przestrzeni.

 

GEOANKIETA - Link do ankiety w wersji online.

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 20 minut. 
Kwestionariusz będzie dostępny do 17 listopada 2019 r.
Raport z wynikami geoankiety dostępne będą na stronie Urzędu Miejskiego w Bolkowie: umbolkow.bip.net.pl

V Dolnośląski Kongres Obywatelski

aktu 003

 

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego

Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego

wraz z organizacjami i instytucjami partnerskimi

 

mają zaszczyt zaprosić na największe wydarzenie sektora obywatelskiego na Dolnym Śląsku

 

V DOLNOŚLĄSKI KONGRES OBYWATELSKI 

23 października (środa) 2019 r.

od godziny 9.00 Krzyżowa k. Świdnicy

Nie może Was tam zabraknąć!

 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, lokalnych grup działania, klubów sportowych, spółdzielni socjalnych, ochotniczych straży pożarnych, kół gospodyń wiejskich, rad działalności pożytku publicznego, samorządów lokalnych oraz sołtysów i aktywnych obywateli.

 

PROW – Modernizacja gospodarstw rolnych

Nawodnienia w gospodarstwie

Program ma na celu ulepszanie już istniejących instalacji nawadniających oraz powiększenie obszarów nawadniania. Wnioski o wsparcie mogą składać rolnicy prowadzący gospodarstwa rolne o powierzchni od 1 ha do 300 ha. Nawodnienia mogą dotyczyć zarówno wód powierzchniowych jak i podziemnych.

Termin składania wniosków - 22 listopada 2019 r.

 

aktu 001

 GRANTY.pl - modernizacja gospodarstw | więcej informacji pod linkiem

PSZOK - zasady funkcjonowania

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Wierzchosławicach prowadzony przez Gminę Bolków z siedzibą w Bolkowie przy ul. Rynek 1 - szczegółowe informacje funkcjonowania

Załączniki:
Pobierz plik (Info na tablce.pdf)Tabela informacyjna[ ]311 kB

Wnioski na usuwanie azbestu 2020

Burmistrz Bolkowa ogłasza nabór wniosków
na usuwanie wyrobów zawierających azbest
z nieruchomości położonych na terenie Gminy Bolków w 2020 roku.

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO