obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Spotkanie przedstawicieli gmin w temacie gospodarki nieskoemisyjnej

wbWłodarze i przedstawiciele pięciu gmin (Bolków, Mściwojów, Krotoszyce, Paszowice oraz Wądroże Wielkie) 12 grudnia br. spotkani się w Urzędzie Miejskim w Bolkowie w celu podjęcia działań związanych ze wspólnym złożeniem wniosku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, osi priorytetowej 3 Gospodarka niskoemisyjna.

Czytaj więcej...

Spotkanie Burmistrza Bolkowa z mieszkańcami sołectw Sady Dolne i Sady Górne

sady 1W związku z zakończeniem realizacji inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sady Dolne i Sady Górne”, dnia 10 grudnia br. odbyły się spotkania Burmistrza Bolkowa z mieszkańcami sołectw Sady Dolne i Górne. Spotkania miały na celu poinformowanie o procedurze przyłączenia do wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej.

Czytaj więcej...

Wernisaż poniedziałkowej grupy rękodzielniczej

rekodzielo 0110 grudnia miał miejsce wernisaż Poniedziałkowej Grupy Rękodzielniczej, która działa przy Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta Bolków. Panie to grono znajomych, mieszkanek Bolkowa, które spotykają się co poniedziałek i wspólnie tworzą dzieła rękodzielnicze. Rozmaitość form i technik wykonanych prac, różnorodność koronek szydełkowych, ceramika artystyczna wzbudziły podziw przybyłych na otwarcie gości. Jednak główną tematyką zaprezentowanych dział były ozdoby choinkowe i wszystko co jest związane z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

VIII Rock'n'rollowe Mikołajki

21 grudnia w Bolkowie, po raz ósmy odbędzie się mikołajkowa impreza charytatywna, której celem jest pomoc zwierzętom bezdomnym i potrzebującym z gminy Bolków. Organizatorami imprezy są: lokalny zespół "Plac Zabaw", który skupia w swoich szeregach wolontariuszy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, Gmina Bolków, Gminno-Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie oraz TOZ Jawor. Podczas imprezy odbędą się koncerty, zbiórka karmy i licytacja fantów. Zapraszamy serdecznie.

FB https://www.facebook.com/events/750928495292638/

Spotkanie z przedstawiecielami Polskich Sieci Elektroenergetycznych

2018 12 07 PSEDnia 7 grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Bolkowie odbyło się spotkanie Burmistrza Grzegorza Kucaba z przedstawicielami Polskich Sieci Elektroenergetycznych w sprawie ustalenia nowego przebiegu linii elektroenergetycznej, która ulegnie znacznej zmianie na terenie Świn i Wolbromka. Inwestycja jest niezbędna dla zapewnienia wystarczających, stabilnych dostaw energii elektrycznej do wszystkich odbiorców na Dolnym Śląsku.

Załączniki:
Pobierz plik (2018_12_07-PSE-trasa.jpg)Trasa sieci[ ]209 kB

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o spotkaniu w Sadach

W związku z zakończeniem inwestycji pn. "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sady Dolne i Sady Górne" Burmistrz Bolkowa zaprasza mieszkańców miejscowości Sady Dolne oraz Sady Górne na spotkania, dotyczące  procedury przyłączenia do wybudowanej  sieci kanalizacji sanitarnej. Spotkania odbędą się w dniu 10.12.2018 r. o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w Sadach Dolnych oraz o godzinie 18:30 w świetlicy wiejskiej w Sadach Górnych.

Burmistrz

Grzegorz Kucab

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie rewitalizacji Rynku

rynek 01

5 grudnia br. w GMOKS i R w Bolkowie odbyło się otwarte spotkanie informacyjno- promocyjne z mieszkańcami w ramach realizacji przez Gminę Bolków projektu pn. „Przebudowa nawierzchni zabytkowego rynku w Bolkowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Organizatorem spotkania był Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, który w towarzystwie swojego Zastępcy, kierownika budowy oraz kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska starali się przybliżyć przybyłym mieszkańcom oraz zainteresowanym projekt, jego cel, utrudnienia, które się wiążą z jego realizacją oraz proponowane zmiany organizacji ruchu i funkcjonowania rynku na czas remontu. Podsumowano także to co już zostało wykonane.

Czytaj więcej...

Nocna wichura

W związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, które miały miejsce w dniach 29-30 listopada br. na terenie Gminy Bolków doszło do następujących zdarzeń:

Czytaj więcej...

Odbyła się II Sesja Rady Miejskiej

Sesja II 2018 0129 listopada 2018 r., o godz. 13.30 odbyła się II Sesja Rady Miejskiej w Bolkowie z następującym porządkiem obrad:

Czytaj więcej...

Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO