obrazek Wersja dla słabowidzących
obrazek Mapa strony
obrazek Biuletyn informacji publicznej
obrazek RSS
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo
  • photo

SISMS

UE GMOPS

Kalendarium

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Pierwszy dzień wiosny

wniosna 0121 marca, to data Pierwszego Dnia Wiosny, znana również jako „dzień wagarowicza”. Jest to dzień, w który w rozumieniu wielu osób „bezkarnie” można udać się na wagary. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolkowie pierwszy dzień wiosny spędzają inaczej. Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzicie oraz zaproszeni goście zadbali, o to aby ten dzień był wyjątkowy. Zorganizowano szereg zajęć i warsztatów, w których dzieci brały czynny udział. Były m.in. zajęcia ornitologiczne, metaloplastyczne, kulinarne, florystyczne, astronomia, chemia, decupage, aerobik, zumba, hip-hop, ping- pong, karaoke, graffiti i wiele innych. Oprócz dobrej zabawy uczniowie mieli także możliwość poszerzenia swojej wiedzy w różnych dziedzinach. Szkoła przyłączyła się także do akcji Dzień Kolorowej Skarpetki w ramach Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, na znak solidarności uczniowie założyli kolorowe skarpetki nie do pary.

Czytaj więcej...

Dolnośląskie Małe Granty

DMG IV20 marca 2019 roku ruszył nabór wniosków
do IV edycji DOLNOŚLĄSKICH MAŁYCH GRANTÓW!

Program skierowany jest do mieszkańców (grup nieformalnych) Dolnego Śląska.
80 zwycięskim projektom zostaną przyznane granty do 5000 zł na działania dla społeczności lokalnych.

Czytaj więcej...

Zmiana organizacji ruchu w Rynku

Gmina Bolków informuje, że w związku z realizacją inwestycji pn. „Przebudowa nawierzchni zabytkowego rynku w Bolkowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, od dnia 22 marca 2019 r. (piątek) obowiązuje nowa organizacja ruchu na terenie rewitalizowanym.

organizxacja ruchu rynek 2019 03

Sesja V/2019

rada miejskaZAWIADOMIENIE

Podaję do publicznej wiadomości, iż w dniu 27 marca 2019 r. (środa) o godz. 13.00 odbędzie się V Sesja Rady Miejskiej w Bolkowie w Gminno-Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie, ul. Szpitalna 16 z następującym porządkiem obrad:

Więcej...

Droga krajowa nr 5 będzie zamknięta od 14 marca br.

Droga krajowa nr 5 na odcinku od węzła Bolków na S3 do miejscowości Bolków będzie zamknięta dla ruchu od 14 marca br.

W czwartek, 14 marca br., w godzinach południowych planowane jest zamknięcie ponad 2-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 5 relacji Wrocław – Jelenia Góra od węzła Bolków (połączenie z drogą ekspresową S3) do stacji paliw Orlen w Bolkowie. Zamknięcie drogi krajowej nr 5 planowane jest do połowy sierpnia br.

Czytaj więcej...

Panie uczciły swoje święto

dz kobNiemal we wszystkich miejscowościach Gminy Bolków hucznie obchodzono Dzień Kobiet. Jedni świętowali tradycyjnie biesiadując przy wspólnym stole, inni w niekonwencjonalny sposób, w swych stylizacjach wracając do czasów dawnego PRL-u. W niektórych miejscowościach bawiły się same Panie w innych Panie były obsługiwane przez Panów. We wszystkich przypadkach dominowały kwiaty i dobre humory, a Święto Kobiet upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze, co pozwoliło licznie zebranym świetnie się bawić. Wspólne spotkania były dobrą okazją do integracji, nawiązania nowych znajomości, wzmocnienia już istniejących relacji oraz podtrzymania długiej tradycji organizacji Dnia Kobiet, który przypada na 8 marca.

Czytaj więcej...

Konkursy dla NGO w marcu

Harmonogram konkursów dla organizacji pozarządowych: MARZEC 2019. Szczegóły w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (konkursy_dla_ngo_marzec_2019.pdf)konkursy_dla_ngo_marzec_2019.pdf[ ]193 kB
Gmina Bolków © 2014 | Designed by sm32 STUDIO